SMART Engineering

"SMART Engineering" ir dibināts 2004.gadā un šobrīd piedāvā dažādus inženiertehniskos risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un pēdējos zinātnes sasniegumus.
SIA "SMART Engineering" ir vairāku pasaules vadošo ražotāju oficiālais pārstāvis Baltijā un piedāvā ne tikai iegādāties šo ražotāju 3D skanerus, printerus un biometriskās sistēmas, bet arī sniedz dažādus pakalpojumus, tādus kā 3D skenēšana, 3D printēšana un 3D modelēšana.  Uzņēmumam ir arī sava ātrgaitas frēze, visdažādāko 3D modeļu un presformu izgatavošanai no alumīnija. Būvkonstrukciju stiprināšanai uzņēmums veic arī injekcijas darbus.

 

 

 

Virzieni

3D skeneri ļauj veikt reālu objektu iela apjoma skenēšanu un iegūt to precīzus 3D modeļus. Mūsu 3D lāzera rokas skeneru unikalitāte ir tajā, ka tie ir pašpozicionējoši un ģenerē skanējamā objekta virsmu reāllaikā, ļaujot atsekot procesu displejā un izslēdzot skenēšanas datu savietošanu. Paralēli rokas skeneriem mēs piedāvājam augstas precizitātes 3D lāzera skenerus, kontroles un ciparu grafikas funkciju izpildei, kurās kvalitāte ir pirmajā vietā. Šodien trīsdimensiju skenēšana ir kļuvusi par visnotaļ nozīmīgu instrumentu, dažādu inženiertehnisko, māksliniecisko un citu uzdevumu izpildē.

Read more...

3D druka ļauj no 3D datiem izveidot reālus 3D modeļus. Viss, kas ir nepieciešams, lai izveidotu fizisku maketu – fails, kas radīts jebkurā 3D modelēšanas programmā. Tas var būt gan inženiertehniskais, tā arī dizaina modelis. Mūsu piedāvātie 3D drukas printeri nodrošina visātrāko un lētāko veidu kā iegūt prototipus. Bez tam, mūsu tehnoloģija ir unikāla, jo ļauj drukāt 3D modeļus uzreiz dažādās krāsās.

Read more...

Uzņēmums sniedz plašu frēzēšanas-gravēšanas pakalpojumu, apstrādājot gan alumīniju, gan platikātu, kompopzitīvos materiālus no plastika, nerūsējošā tērauda un citiem metāliskajiem sakausējumiem. Frēzes galds aprīkots ar visaugstākās kvalitātes vācu iekārtām DATRON, kas atbilst visaugstākajām pasūtītāju prasībām.

Read more...

SIA "SMART Engineering" piedāvā sejas atpazīšanas sistēmu - labs risinājums kompānijām, kur drošībai ir ļoti liela nozīme. Tās ir bankas, arhīvi, muzeji, slimnīcas, lidostas u.c. Pateicoties fukcionālajām iespējām, tajā skaitā, identifikācijas režīmam, risinājums ir ļoti pieprasīts arī lielos biznesa centros. Tas atvieglo apkalpotāja darbu, jo vairs nav nepieciešams pielāgot pieejas kontroli dažādām pieejas kartēm, kuras lieto nomnieki.

Read more...

Uzņēmumam ir moderna lāzera marķēšanas sistēma ar gala diožu sūknēšanu ar optisko šķiedru. Lāzera staru kvalitāti un modulācijas optimizācija tiek piemērota tur, kur jānodrošina augsta kvalitāte un gaismas stabilitāte. Tāpat EVC ir jaudīgs un ātrs, kas ir būtiski jutīgu elektronisko elementu virsmas un medicīnisko instrumentu marķēšanai. Šī sistēma ir piemērota marķēšanai, skribēšanai, slīpēšanai un citām operācijām. EVC lāzera galviņa ir lāzera kristāls Nd:YVO4 ar gala sūkni, kas strādā no attālā avota uz šķiedras. Vidējais diodes dzīves ilgums pārsniedz 200,000 darba stundas. Izturīga mehānika un uzticama optika ļauj izmantot EVC industriālā vidē, kuru raksturo pārslogojumi, vibrācijas un putekļi.

Read more...

Injekciju sastāvi betona remontam (Pagel) paredzēti dažādu plaisu aizpildīšanai betona konstrukcijās neatkarīgi no tā, vai plaisa radusies betona cietēšanas vai ilgstošas noslodzes laikā.
Lai novērstu plaisu progresēšanu līdz neatgriezeniskam betona sabrukumam, tās nepieciešams aizpildīt, veicot injekcijas. Tas ir darbietilpīgs process, ko veic īpaši apmācīts profesionālis ar speciālu šim darbam paredzētu injekcijas iekārtu.

Partneri
Par mums
Uzņēmums SIA "SMART Engineering" ir dibināts 2004.gadā un šobrīd ir lielākais 3D pakalpojumu sniedzējs Baltijā, nodrošinot saviem klientiem pilna spektra servisu, kas saistīts ar 3D skenēšanu, 3D modelēšanu, augstas precizitātes 3D mērījumiem, datu analīzi un kvalitātes kontroli.

Ja Jums ir nepieciešamība kaut ko ieskenēt, nomodelēt vai pārbaudīt, tad droši rakstiet vai zvaniet mums jebkurā laikā.Mūsu speciālisti ir apmācīti pie vadošajiem Rietumu speciālistiem un viņiem ir ļoti liela, ilgu gadu pieredze. Ar pārliecību varam teikt, ka esam labākie Baltijā un tuvākajā reģionā.

SIA "SMART Engineering" ir arī autorizēts plaša spektra 3D skeneru un 3D modelēšanas programmu tirgotājs Baltijas reģionā.